Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Вибори

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації- це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання. У свою чергу 18 травня 2020 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого ЦВК своєю постановою затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

ПОСТАНОВА НАБИРАЄ ЧИННОСТІ З 1 ЛИПНЯ 2020 РОКУ.

Вже цієї неділі українці обиратимуть нового Президента України. Нагадуємо, що для цього потрібно!

1.      Візьми документи:

  • Паспорт у формі книжечки

або

  • ID картку з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання
  • військовий квиток (для військовослужбовців)
  • тимчасове посвідчення громадянина України

2019 рік є роком виборів — і президентських, і парламентських. Згідно з Конституцією України одним із ключових прав громадян є право обирати і бути обраними.

Міністерство юстиції та Центральна виборча комісія розпочала правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу» для того, щоб підвищити правову обізнаність виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту.

Саме тому, Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області, в рамках кампанії #ЯМаюПравоГолосу, проводить правове інформування громадян.

Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України на 31 березня 2019 року

Просимо Вас уточнити свої персональні дані та виборчу адресу, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лисянської районної державної адміністрації

Особливо це стосується:

  1. громадян 1998-2001 року народження;
  2. громадян, які перепрописувалися в межах нашого району;
  3. колишніх військовослужбовців строкової служби
  4. громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в Міністерстві закордонних справ;
  5. які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, виборчій адресі або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
  6. які у зв’язку з санаторним лікуванням, навчанням, роботою чи іншими подіями будуть знаходитись не за зареєстрованим місцем проживання, за бажанням можуть тимчасово ( на період проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси (до заяви додаються документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування)

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Лисянського району можуть за адресою: пл.Миру, 27 райдержадміністрація, другий поверх, до 25 березня 2019 року. При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України!

 


Відділ ведення Державного реєстру виборців

Лисянської районної державної адміністрації

ПочатокПопередня12345НаступнаКінець
Сторінка 1 з 5

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com