Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Платниками податків Черкащини за десять місяців 2020 року сплачено 120,1 млн гривень рентної плати

Написано

Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська платниками податків Черкащини протягом десяти місяців 2020 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено           120,1 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету за десять місяців поточного року сплачено 60,1 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 25,3 млн гривень (42 відсотки).

Також, до державного бюджету сплачено 24,4 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 9,7 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,7 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів впродовж січня – жовтня 2020 року сплачено 60 млн грн рентної плати, у тому числі: 34,6 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 20,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання води; 4,7 млн грн рентної плати за користування надрами.

Прочитано 8 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com