Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

!!!Нагадуємо, допомога по частковому безробіттю не оподатковується.

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

 1. Довідка про сплату ЄВ для ФОПа: як її оформити і за який період вона подається?

  Довідку готує сам приватний підприємець, використовуючи стандартні для цього документа реквізити:

  -Видано – назва ФОПа

  -Кому – Центру зайнятості (назва центру)

  -Довідка

  -Власне текст (у тексті має бути вказано, що ФОП сплачував ЄВ за останніх шість місяців, що передують місяцю, у якому відбулося зупинення чи скорочення діяльності на підставі звітних відомостей, поданих до Пенсійного фонду (річний звіт Д-5 за 2019 рік та інші документи, що підтверджують сплату ЄВ)

  -Дата, підпис, печатка (за наявності)

  !! Щодо термінів
  Довідка подається за останні шість місяців, які передують місяцю, у якому відбулося зупинення чи скорочення діяльності.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

Такі зміни стали можливими завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

top5l27122019З початку року доЛисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості від 134 роботодавців району надійшло до укомплектування 750 вакансій, з них укомплектовано 99 %.

Фахівцями районної філії визначено п’ятірку найпопулярніших вакансій від роботодавців на місцевому ринку праці:

strp27122019З початку року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості користувалися 1484 безробітних, що на 40 осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. З них 36,8 % – жінки, 27,4 % становить молодь, віком до 35 років.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 40
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com