Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Реалізація проектів національно-патріотичного виховання в 2019 році

Написано

Міністерство молоді та спорту України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання, приділяє стратегічну увагу зазначеному напряму. На виконання плану дій щодо реалізації Стратегії національнопатріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743 Міністерством молоді та спорту України було проведено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства та затверджено календарний план надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів, заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік, яким передбачено реалізацію всеукраїнських та міжнародних проектів національно-патріотичного спрямування, зокрема і проектів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра).

З метою реалізації у 2019 році на належному рівні всеукраїнських та міжнародних проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, інформуємо про можливість безкоштовно взяти участь у заходах, які будуть реалізовані в рамках вищезгаданих проектів.

Звертаємо увагу, що одним із кроків пріорітетного плану Уряду на 2019 рік планується розвиток національно-патріотичного виховання в прикордонних районах. Особлива увага має бути приділена залученню до цих проектів молоді, громадських активістів та працівників закладів освіти з прикордонних районів України. Інформуємо, що в додатку зазначені проекти, які будуть корисні для розвитку Гри, в тому числі у прикордонних районах. Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 12 червня 2014 року № 1919 «Про затвердження Порядку подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 07 липня 2014 року за № 736/25513, просимо здійснити моніторинги реалізації заходів, які відбудуться в області (місті Києві), та повідомити Мінмолодьспорт про результати їх проведення.

Конкурс проектів НПВ 2019 контакти

Прочитано 338 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com