Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

З початку року понад 4 000 молодих черкащан отримали роботу

Написано

З початку року фотоЗ початку 2020 року послугами обласної служби зайнятості користувались 11139 безробітних з числа молоді до 35 років (29% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю протягом року отримували  9651 молода особа.

Серед безробітних у віці до 35 років 88% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 41% раніше займали посади службовців; 47% – займали робітничі місця. Решта громадян відносилась до осіб без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

У першому півріччі 2020 року статус безробітного мали 287 випускників, з них: 212 осіб випускники вищих навчальних закладів та 75 осіб випускники професійно-технічних закладів.

Серед випускників ВНЗ 20% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 12% отримали освіту у галузі охорони здоров’я та освіти, 7% – гуманітарні науки та мистецтво, 10% – мали інженерну спеціальність.

Серед випускників ПТНЗ 43% становлять працівники сфери торгівлі та послуг, 8% робітники з обслуговування устаткування та машин, 37% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – спеціалісти.

За сприянням обласної служби зайнятості знайшли роботу 4082 молодих громадян. Зокрема, 52% були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Профорієнтаційними послугами було охоплено 10535 безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентості, обласною службою зайнятості цьогоріч здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 652 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 638 осіб з числа молоді.

Станом на 1 липня 2020 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 6263 особи, з них, допомогу по безробіттю отримували 5193 особи.

За інформацією ОЦЗ

Прочитано 15 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com