Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Написано

07 квітня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Гуні було проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалось питання виділення коштів із резервного фонду районного бюджету з метою недопущення поширенням гострої респіраторної хвороби   СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СOV-2 на території Лисянського району.

На засіданні комісії були присутні члени комісії та представники підприємств, установ, організацій району.

В ході засідання було визначено основні протиепідемічні заходи та вирішено виділити з резервного фонду районного бюджету кошти в сумі 110000,00 грн. на придбання засобів індивідуального захисту населення, дезінфікуючих засобів, безконтактних інфрачервоних термометрів в кількості 7 шт., бензинового генератора та паливно-мастильних матеріалів для КНП «Лисянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисянської районної ради, КНП «Лисянська центральна районна лікарня» Лисянської районної ради.

Прочитано 42 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com