Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Голови ОТГ спільно з обласним керівництвом вирішували нагальні питання розвитку громад

Написано

_DSC0261Нагальні для вирішення питання стосовно подальшого розвитку об’єднаних територіальних громад обговорювали сьогодні в малій сесійній залі Будинку рад. До обласного центру цього дня прибули керівники ОТГ. Спільно з очільником області Ігорем Шевченком та його першим заступником Тарасом Висоцьким, а також керівниками структурних підрозділів ОДА вирішували проблеми в різних напрямах.

Ігор Шевченко закликав голів об’єднаних громад до конструктивної співпраці та запевнив у подальшій підтримці:

– Надважливими нині в області є питання екології, освітньої галузі, сфери земельних відносин, у цілому виконання місцевих бюджетів та низка інших. І я готовий до спільної з вами роботи та напрацювання чітких пропозицій і планів, які б сприяли ефективному розвитку._DSC0283

Під час зустрічі до очільника області звернулись керівники Білозірської громади, Іваньківської, Шполянської, Мокрокалигірської, Тернівської та ін. Йшлося про налагодження співпраці громад із районними адміністраціями, ремонту місцевих автошляхів та доріг державного значення, реанімації місцевих бюджетоформуючих підприємств, перспективи залучення інвесторів, функціонування освітніх та медичних закладів та ін._DSC0312_DSC0295_DSC0298

Деякі ініційовані представниками громад пропозиції спрямують в подальшому на розгляд уже новосформованого Уряду.

Між тим, у ході сьогоднішнього засідання детально розглянули кілька блоків, зокрема ремонту доріг, екологічного напряму, фінансів та освітньої галузі.

Прочитано 53 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com