Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Інструменти наповнення місцевих бюджетів напрацьовували в Городищенському районі

Написано

_DSC0200Інструменти наповнення місцевих бюджетів напрацьовували в Городищенському районі. Додаткові кошти нині вкрай необхідні для повноцінного там функціонування до кінця року центральної районної лікарні. Про це йшлося на розширеному засіданні в Городищенській РДА, куди прибув перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. За його словами, на місцях варто активніше працювати над пошуком реальних інструментів із наповнення бюджетів, використанням існуючих резервів. Адже переважна частина проблемних питань пов’язана саме з недостатнім фінансуванням.

_DSC0210_DSC0220

– Маємо два шляхи виходу із ситуації: збільшення надходжень або зменшення витрат, – наголосив Тарас Миколайович. – У Городищенському районі, з огляду на показники, насправді є можливості й ресурси, які ще не використані. Це, приміром, ПДФО з доходів від оренди землі, орендна плата. Відсоток останньої в середньому по області сягає 9,4, тоді як у деяких сільських радах Городищини він ледь перевищує 4%, у кількох – 5-6%. Це і є реальний резерв та зменшення ймовірності закриття центральної районної лікарні.

Під час наради обговорили можливості Мліївської, Вільшанської, Хлистунівської територіальних громад, інших сільських рад у межах району._DSC0227

Як зазначив Тарас Висоцький, нині медичної субвенції не достатньо для належної стовідсоткової роботи вторинної гілки. Тож, узявши до уваги всі розрахунки, зокрема щодо потреби подальшого функціонування лікарні, кількості пролікованих та інше, варто розглянути варіант щодо пропорційного фінансового поділу. Адже сьогодні нестача по ЦРЛ сягає 7 млн грн.

– Тут потрібен колективний підхід, спільне рішення всіх сторін, – констатував посадовець.

У ході наради обговорили також питання функціонування освітніх закладів Городищини, а також дорожніх ремонтів.

Опісля разом із керівником Мліївської ОТГ оглянули земельні площі, що у власності громади. Там обговорили джерела підвищення доходів місцевого бюджету._DSC0251_DSC0256

Прочитано 40 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com