Державна підтримка сільського господарства
ПАМ'ЯТКА
Належні дії пасічників, сільських/міських рад щодо зменшення ризиків отруєння бджіл при застосуванні засобів захисту рослин
Пасічник зобов'язаний:
1. З метою збереження бджіл знати та виконувати вимоги законодавства України з питань бджільництва відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук від 20,09.2000 №184/82.
2. Зареєструвати пасіку за місцем проживання або за місцезнаходженням юридичної особи у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах. Під час реєстрації пасік проводиться їх обстеження районними (міськими) управліннями ветеринарної медицини. Дані обстежень заносяться у журнал обліку пасік у районному (міському) управлінні ветеринарної медицини. Районне (міське) управління ветеринарної медицини повинне видати в 30-деннин термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації. Порядковий номер у журналі, під яким зареєстрована пасіка, т присвоюється ветеринарно-санітарному паспорту пасіки (відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук-від 20.09.2000 №184/82).
Інфографіки, для більш зручного ознайомлення з програмами державної підтримки галузі АПК
Відеоролики, які у доступній формі показують необхідні кроки для отримання держпідтримки сільгоспвиробниками.
Як отримати 70%-ву компенсацію кооперативам за придбане обладнання
Як отримати 25%-ву компенсацію вартості за придбану сільськогосподарську техніку українського виробництва
Як отримати 2500 гривень на теля
Як отримати 80%-ву компенсацію вартості саджанців
Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників
Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників