Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Про державну реєстрацію нерухомості та бізнесу

Написано

Відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» органи державної реєстрації, утворені Міністерством юстиції України, здійснюватимуть повноваження у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу до 30.04.2016 разом із суб'єктами державної реєстрації, визначеними даними законами.

Відповідно до законодавства суб'єктами державної реєстрації визначені виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, нотаріуси, а також юридичні особи публічного права за умови їх акредитації в установленому порядку.

Звертаємо увагу, що основним завданням вищевказаних законів є забезпечення громадян правом вільного вибору суб'єкта державної реєстрації.

Тож, для здійснення державної реєстрації бізнесу можна звернутися до будь-якого державного реєстратора, нотаріуса в межах України.

Для реалізації прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно законодавчо закріплена можливість звертатися до будь-якого державного реєстратора прав в межах Черкаської області або до нотаріуса в межах України.

Для зручності отримання результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу Міністерством юстиції України забезпечено оприлюднення результатів надання адміністративних послуг на порталі електронних сервісів.

За результатами пошуку громадяни мають змогу отримати сканкопії установчих документів юридичної особи, зареєстрованих після 01.01.2016, а також виписку в електронному вигляді або відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Прочитано 985 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com