Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

ЗВІТ про роботу спостережної комісії райдержадміністрації в період з 24 квітня по 22 листопада 2015 року

Написано

              Спостережна комісія при Лисянській райдержадміністрації діє відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” , “Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, Постанови Кабінету Міністрів від 10.11.2010 року № 1042 Про внесення змін до Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” та розпорядження від 22.11.2012 року № 336 “Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації про спостережну комісію райдержадміністрації”.

 

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ і організацій району.

Робота спостережної комісії у  звітному періоді 2015 року була спрямована на організацію та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, які умовно-достроково звільнилися від відбування покарання, надання їм допомоги у соціальній адаптації, здійснення громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, які проводились не рідше ніж один раз на місяць. Кожне засідання проводилось з метою забезпечення громадського контролю за дотриманням прав і основних свобод засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, а також сприянню їх соціальній адаптації.

За звітній період поточного року (24.04 -22.11.2015) спостережною комісією виконано наступне:

          1. Проведено 8 засідань комісії, на яких було розглянуто 2 повідомлення про звільнення громадян, які умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

2. Проведено 5 заслуховувань голів виконавчих комітетів сільських рад  про проведену ними профілактичну та виховну роботу із особами, які умовно-достроково звільнені з МПВ:

– Хижинська сільська рада – протокол №3 від 29.06.2015;

– Чаплинська та Бужанська  сільські ради – протокол №4 від 20.07.2015;

– Почапинська сільська рада – протокол №6 від 25.09.2015;

–  Будищенська сільська рада протокол №8 від 20.11.2015.

3. Протягом звітного періоду проводився громадський контроль за організацією виховної роботи із особами умовно-достроково звільненими з МПВ та дотримання їх прав та основних свобод по місцю їх проживання та роботи.

4. Постійно ведеться облік осіб, які умовно-достроково звільнені з МПВ. В квітні 2015 місяці отримано відповідь на запит з Лисянського РВ УМВС про надання списків осіб умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі за 2014 рік.

5. Переглянуто склад спостережної комісії та підготовлено розпорядження про новий склад комісії, а саме призначення голови, заступника голови, секретаря та членів комісії.

Роботу спостережної комісії поставлено на постійний контроль керівництва районної державної адміністрації.

Прочитано 957 раз Остання зміна Середа, 16 грудня 2015 16:38
Більше в цій категорії: « Повідомляємо Оголошення »
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com