Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Урядом внесено зміни до державших соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

Написано

 З листопада 2015 року наорала чинності ттостапова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842. якою внесено аміни до постанови Кабінету Міністрі а України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свого чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлоисн комунальними послугами, в медеач яких налаються пільги та Житлові субсидії населенню.

 Згідно із новоприйнятими змінами встановлено:

диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії у разі використання її для інливідуального опалення;

Соціальний норматив на теплову енергію у разі ви користання її для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартири йми приладами обліку;

коригуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палиш на потреби опалення для 1-2-поверхових. 3-4-поверхових будівель та будівель на 5 і білШіе поверхін н розрізі регіонів України:

соціальні нормативи користування послугами з вивезення рідких побутових відходів.

 З метоп? своєчасного перерахунку призначених житлових субсидій (з урахуванням змін), громадяни можуть звернутися до структур них підрозділів з питань соціального захисту населення для уточнення інформації шодо поверховості будинку.

Звертаємо увагу, що зміни державних соціальних стандартів в умовах опалювального сезону 2015-20] 6 років торкнуться, в першу чергу:

 1. 1)споживачів, які проживають у житлових будинках, в яких розташовано дві чи більше квартири та використовують природний газ для індивідуального опалення:
 2. 2)споживачів, ідо проживають у 3-4 поверхових житлових будинках та будинках 5 і більше поверхів, з нейтралізованим опаленням та ті, які використовують природний газ та електричну енергію для індивідуального опалення:
 3. 3)споживачів, будинки чи квартири яких оснащено приладами обліку.
Прочитано 1053 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com