Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У ЛИСЯНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СЕКТОРІ ПРОБАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Написано

Proba 1З нагоди відзначення 5-тиріччя створення пробації 7 лютого у Лисянському районному секторі філії Центру пробації в Черкаській області було проведено «День відкритих дверей» .

У даному заході взяли участь представники місцевого відділення поліції, служби у справах дітей, центру соціальної служби сім’ї дітей та молоді, бюро безоплатної правової допомоги, а також клієнти пробації.Proba 2

Привітав усіх присутніх начальник сектору Станіслав Корольков. Під час заходу він ознайомив запрошених із специфікою діяльності уповноваженого органу з питань пробації, розповів про основні завдання, види пробації та про переваги застосування ЇЇ для суспільства.

Як зазначив Станіслав Корольков, пробація - це найпотужніший блок в кримінально - виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищують кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Завдяки своїй діяльності служба пробації убезпечує громаду від вчинення повторних злочинів правопорушниками та сприяє іх ресоціалізації.

Proba 3Під час зустрічі гості мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

День відкритих дверей пройшов у цікавій та змістовній формі, усі присутні із задоволенням брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації.Proba 5

Лисянський РС філії

Центру пробації» в Черкаській області

Прочитано 81 раз Остання зміна Понеділок, 17 лютого 2020 09:02
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com