Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

#SpeakUpUkraine

Написано

17 вересня 2019 року в рамках Національної програми «Traffic Challenge» за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини та Офісу Президента України стартував всеукраїнський молодіжний проект - Хештег- Марафон #SpeakUpUkraine.

Хештег #SpeakUp- це міжнародне гасло цього року, яке проголошене ООН та символізує активні дії та висловлювання за безпеку на дорозі. Тож Хештег-Марафон #SpealdJpUkraineстане для України знаком оклику наприкінці 10-річчя Дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в світі до 2020 року.

Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine - це змагання шкільних команд з усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи. Команди проводитимуть громадські молодіжні акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вихователів та батьків.

Г'рафік конкурсу Хештег-Марафон їїІЇреакІІрЦкгаіпе:

17 вересня 2019 року - старт проекту. Офіційна пресконференція, під час якої буде оголошено умови конкурсу, призовий фонд, партнерів, старт реєстрації команд.

17 вересня- 4 жовтня 2019 року. Реєстрація команд.

I етап - ЗО вересня - 14 жовтня. «Моя безпека на дорозі!» - Діти молодшого шкільного віку проводять культу рні події про безпеку на дорозі: виставку плакатів, читання віршів, виставу.

II етап - 14 жовтня - 25 жовтня. «Цінуй моє життя!» - Громадські акції, організовані дітьми середньої та старшої школи за участю інших дітей середнього та старшого шкільного віку.

III етап - 28 жовтня - 8 листопада. Освітній марафон - тренінги «Відповідальні батьки», організовані для педагогів та батьків.

11 листопада - 17 листопада - підсумковий тест «100 питань про безпеку».

Оголошення остаточних результатів та урочисте нагородження переможців відбудеться до 17 грудня 2019 року.

Прочитано 170 раз Остання зміна Середа, 25 вересня 2019 11:42
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com