Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Щодо участі у Всеукраїнській грі «СІЧ - сила і честь» імені братів Чучупак

Написано

Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів, що сприяють збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та спрямовані на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Відповідно до пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 - 2020 роки, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 20 лютого 2019 року № 853 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 03 - 06 жовтня 2019 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «СІЧ - сила і честь» імені братів Чучупак (далі - Гра).

Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання молоді на кращих традиціях запорозького козацтва, воїнів Холодного яру та Української повстанської армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно- патріотичні якості в повсякденному житті.

Із детальною інформацією про захід, можна, ознайомитись на офіційній сторінці Гри у facebook за посиланням:

https://www.facebook.com/terenivka.sich/

Просимо повідомити шкільну та студентську молодь (віком 16-18 років), представників військових ліцеїв, громадських активістів та громадські організації з прикордонних районів, які долучаються до військово- патріотичного виховання дітей і молоді про можливість участі у грі. Для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням:

http://bit.lv/sich2019

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у грі необхідно подати до 26 вересня 2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

Контактна особа - головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Коновалюк Ольга (тел.: (044) 289 08 ЗО).

Прочитано 164 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com