Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

До 30 вересня 2019 року триває прийом есе в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Поспішайте стати учасником! Автори кращих робіт отримають грошові винагороди від організаторів!

Написано

Конкурс «Розумним Бути Модно» розпочався з 27 травня. До ЗО вересня всі бажаючі студенти регіону, які навчаються в ЗВО м. Черкаси та по всій Україні можуть написати та надіслати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС». Питання пропонується розглядати за напрямами, рекомендованими в правилах до робіт.

Вже 23 жовтня 2019 року будуть визначені імена конкурсантів, яких незалежне журі визнає авторами кращих робіт. Переможці всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно» отримають вагомі грошові винагороди:

 • 1-е місце - грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце - грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Запрошуємо студентів Черкащини долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця. Студенти держзамовлення у разі перемоги отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання. Детальніше ознайомитися з переліком учасників, правилами та умовами конкурсу зручніше за посиланням.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки: LIKAR INFO - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-KVYTOK.KIEV.UA - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA.INFO - Інформаційний портал для батьків про дітей; NADRA.COM,UA - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Прочитано 138 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com