Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Написано

У зв’язку з аварійним відключенням на Запорізькій АЕС енергоблоку і виникненням непокриваючого дефіциту потужності з 1 грудня 2014 року для збереження режиму цілісності ОЕС України були введені графіки аварійного відключення (ГАВ). Такі графіки (основний і резервний) складені й погоджені і в нашому районі. Інструкція передбачає, що час відключення повинен бути в межах двох годин, разовість на добу визначається потребою економії електроенергії.

До основного графіку аварійних відключень в районі ввійшли наступні кабельні й повітряні лінії:

 1. Кабельна лінія 6 кВ від ПС «Дашуківка» від якої заживлено основне виробництво ПАТ «Дашуківські бентоніти».
 2. Повітряна лінія Л-2 «Будище» від ПС «Лисянка», від якої заживлено такі населені пункти: Орли, Ганжалівка, Смільчинці, Дібрівка, Будище, Шестеринці, 2 ТП Жабянка, 4 ТП Лисянка (район хлібозаводу).
 3. Повітряна лінія Л-24, від якої заживлено населені пункти: Чеснівка, Писарівка, Хижинці, Буда, Журжинці, П. Гута, 5 ТП (Лисянка, район рибгоспу та пожежної частини).

З метою зменшення відключень тих самих споживачів, резервний графік передбачає відключення наступних ліній:

1. ПС «Чаплинка» по стороні 10 кВ, від якої заживлено населені пункти: Чаплинка, Шушківка, Боярка, Порадівка, Брідок, Харченкове, 3 ТП в с. П.Попівка.

2. Повітряна лінія 35 кв «Кам Брід», від якої заживлена уся західна частина Лисянського району, починаючи з Бужанки, Дашуківки, Жабянки і до сіл Зірка, Федюківка, Ріпки.

3. Повітряна лінія Л-4 «Лисянка», що живить підприємства в районі АТП, частину вул. Щорса, Червоноармійська, вул. 1 Травня, вул. та пров Ворошилова, вул. і пров Шевченка, район ж/д станції, села Почапинці, Верещаки, Жовтень, 2 ТП с.Журженці.

4. Повітряна лінія Л-3 «Центр», що живить смт Лисянка.

Вказівка про введення графіків аварійного відключення надходить від центральної диспетчерської служби області. Певної визначеної дати і годин початку (щоб знати заздалегідь) застосування графіків немає, вони вводяться при аварійних, критичних ситуаціях а енергосистемі України. Загальна величина навантаження, яке необхідно зняти при введені основного графіку для нашого району складає 2750 кВт. Це та цифра на яку від фактичної (на час введення графіка) повинно бути зменшено навантаження споживачів електричної енергії в районі. Якщо після перших двох годин зниження навантаження ситуація не покращилась, по вказівці диспетчера проводяться відключення, але уже з резервного графіка. Просимо жителів Лисянщини з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Василь ГРИЦЮК,

директор Лисянського РЕМ.

Прочитано 945 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com