Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Проект рішення Лисянської районна ради "Про районну програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки"

Написано

ПРОЕКТ

 

ЛИСЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2017 рік

 

Відповідно до п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014р. №76- VIІІ, Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту» районна рада вирішила:

Внести до Програми економічного і  соціального розвитку Лисянського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 29.12.2016 № 13-12/VIІ «Про програму економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2017 рік» такі зміни:

1. Абзац перший Пріоритетних цілей на 2017 рік пункту 2.6 Соціальний захист населення розділу 2. Гуманітарний розвиток доповнити словами «військовослужбовців, що уклали контракт на військову службу у Збройних Силах України.»

2. Пункт 53 розділу «Соціальний захист населення» Переліку заходів щодо пріоритетних напрямків розвитку району у 2017 році викласти в новій редакції, що додається.

3. Доповнити Перелік заходів щодо пріоритетних напрямків розвитку району у 2017 році розділ «Соціальний захист населення» пунктом 62-а такого змісту, що додається.

4. Пункт 14 розділу «Освіта» Переліку заходів щодо пріоритетних напрямків розвитку району у 2017 році викласти в новій редакції, що додається.

  

Голова                                                                                                 Я.А.Попко

  

Начальник управління агропромислового

та економічного розвитку райдержадміністрації                                                                                                                                   В.Г.Грабовий

  

Програма підтримки діяльності органів виконавчої владина 2017-2020 роки

Прочитано 629 раз Остання зміна П'ятниця, 31 березня 2017 09:33
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com