Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Щодо проведення Днів без автомобілів

Написано

На виконання пунктів 8 та 9 Плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1228-р, Держенергоефективності повідомляє наступне.

В рамках виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року передбачається організація в Україні «Днів без автомобілів» (Саr-Fгее Dауs). Такий захід є заходом енергоефективності в транспорті та важливим елементом інтегрованої політики сталого енергетичного розвитку як держави, так і окремих громад. Концепція проведення цього заходу в різних країнах відрізняється, однак спільна мета - дотримання принципів свідомо екологічного способу життя, а також відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів, зокрема CO2. В цей день власникам автомобілів та мотоциклів пропонують на добу відмовитися від звичних транспортних засобів та віддати перевагу пересуванню пішки, на велосипеді або громадському транспорті. Україна також має власний досвід проведення .Днів без автомобілів.

При належній та масштабній організації таких заходів прогнозується, що до 2020 році Україна зможе досягнути щорічної економії енергії в розмірі більше 20 тис. т.н.е.    

Враховуючи вищезазначене Агентство щюсить спільно з місцевими/регіональними громадськими організаціями забезпечити проведення Днів без автомобілів (зокрема, присвячених Міжнародному дню без автомобілів World Саr-Frее Dау), який проходить щороку 22 вересня) у Вашому регіоні та сприяти їх більшій масштабності й ефективності.

Прочитано 564 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com