Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Оголошується добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників комунальних закладів культури.

Написано

“З метою забезпечення  реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження  контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури Лисянської районної державної адміністрації оголошує добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників комунальних закладів культури.      

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

 Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

     Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними.

     Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування .

     Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 05 серпня 2016 року подає на паперових та електронних носіях:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатку;

2) копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

     Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії. 

     Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.

      Документи приймаються відділом культури райдержадміністрації до 05 серпня 2016 року за адресою: 19301, смт Лисянка, вул. Гетьманський шлях, 1 та електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ”.

 

Прочитано 476 раз Остання зміна Вівторок, 19 липня 2016 10:56
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com