Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Равликова ферма 3Приватне підприємство «Регіон плюс», що на Катеринопільщині, торік розпочало новий вид діяльності – розведення равликів. На равликовій фермі в смт Єрки  на цей час підростає маточне поголів’я справжнього Великого середземноморського равлика.

«М’ясо равлика – це справжній гастрономічний делікатес з ніжною структурою  і з вишуканим тонким смаком, що складається з високоякісного і легкозасвоюваного білка, води і жирів», – розповідає директор підприємства Михайло Морозюк.

Равлики практично не хворіють та потребують мінімального догляду. У Європі цей бізнес жартома називають «для ледачих», адже за півроку равлик повністю виростає, набираючи вагу в 30-40 разів, а взимку спить. До того ж, равлик не здатний штучно набирати вагу (наприклад, за рахунок інтенсивного годування) – це важлива дієтична особливість.

DSC 0856Враховуючи той факт, що на сьогодні Збройні Сили України мають гостру потребу в кадровому забезпеченні, в т.ч. на контрактній основі, Лисянська районна філія Черкаського обласного центру активно співпрацює з Лисянським районним військовим комісаріатом в частині інформаційно-роз’яснювальної роботи та орієнтує своїх клієнтів на службу в Збройних силах України за контрактом.

Минулого тижня в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся черговий такий семінар за участю військового комісара Лисянського РВК - підполковника Сергія Рукавця та майора Володимира Марценюка. В роботі семінару прийняли участь 12 безробітних, що перебувають на обліку та шукають роботу. Фахівець з профорієнтації філії Олексій Михайлов ознайомив учасників заходу з ситуацією на ринку праці, охарактеризував можливості працевлаштування та зазначив, що: « Військова служба за контрактом є одним з дієвих шляхів вирішення питання працевлаштування. Вона не лише почесна і престижна, а й серйозна робота з достойним рівнем оплати».

IMG 20190717 092045Налагодження тісної співпраці з об'єднаними територіальними громадами є одним з пріоритетів в роботі Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У вівторок, 23 липня, відбулася робоча зустрічдиректора Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимира Висотенказголовою Бужанської об'єднаної територіальної громади Валентиною Стадник. У ході зустрічі було обговорено напрямки економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, соціальні напрямки її роботи та шляхи співпраці ОТГ з районною службою зайнятості . Директор філії розповів про аспекти реформування Державної служби зайнятості зазначивши, що : «Головною метою сучасних змін є підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям: запровадження інституції кар’єрного радника, створення електронних кабінетів роботодавця та безробітного, відеовакансії та відеорезюме, різноманітні онлайн сервіси, що в кінцевому результаті значно розширює можливості працевлаштування та скорочує час пошуку роботи».

Протягом 6 місяців 2019 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1165 осіб, які мали  статус безробітного, це на 63 особи більше, ніж в 2018 році.  

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-червня 2019 року знайшли роботу 379  безробітних, що на 2 особи більше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 149 безробітних громадян, це на  рівні 2018 року.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 129 осіб, що на 37 осіб менше ніж у минулому році.

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ повідомляє, що з метою здійснення належного державного нагляду (контролю) за додержанням суб’єктами господарювання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, відповідно до вимогст. 19і20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»та на виконання плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізаціїУказу Президента України від 13.12.2016 р. №553«Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. (протокол №4), Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №70», яка передбачає внесення змін до Порядку проведення перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, та Порядку зарахування кількості робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю до нормативу таких робочих місць у господарських об’єднаннях, до складу яких входять підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю, затвердженихпостановою КМУ від 31.01.2007 р. №70.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 35
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com