Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Клієнтами пробації Лисянського РС взято участь в профінформаційному семінарі

Написано

        У відповідності до укладеного Меморандуму про співпрацю між філією Центру пробації в Черкаській області та Черкаським обласним центром зайнятості клієнтами пробації Лисянського РС та провідним інспектором Лисянського РС Андрієм Столяром було взято участь в профінформаційному семінарі, що проводився в районному центрі зайнятості.

     18 червня 2019 провідним фахівцем Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олексієм Михайловим для засуджених, що перебувають на обліку в Лисянському районному секторі пробації було проведено профінформаційний семінар на тему: «Офіційне працевлаштування та навчання як ефективний спосіб ресоціалізації суб’єктів пробації», а також було дано відповіді на питання присутніх, що стосувалися пошуку роботи, які є наявні актуальні вакансії в Лисянському районі, та щодо можливості отримання допомоги по безробіттю.

   Після семінару засудженим було проведено екскурсію по секторам районного центру зайнятості, роз’яснено як користуватися електронними сервісами пошуку роботи.

   В ході зустрічі фахівці центру зайнятості ознайомили учасників семінару з індивідуальними послугами, що надаються службою зайнятості, зокрема: техніки пошуку роботи, співбесіда з роботодавцем, професійне навчання, складання резюме, участь у оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру, можливість отримання допомоги по безробіттю. Щоб закріпити нові знання всім учасникам заходу було вручено інформаційні буклети, що стосуються теми семінару.

 

 

Лисянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Черкаській області

Прочитано 80 раз

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com