Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Новини

 Проведення лісосічних робіт, а саме виконання робіт підвищеної небезпеки необхідно здійснювати бригадою, яка повинна складатись не менш ніж з двох працівників, а організаційне та технологічне керівництво роботами має здійснювати майстер або інший працівник, які пройшли перевірку знань з безпечного ведення робіт.

Типовими порушеннями, минулих років, для лісогосподарських підприємств є те, що до лісосічних робіт допускаються особи без фахової (професійної) підготовки. Керівник лісосічних робіт зобов’язаний щоденно перевіряти комплектність бригади, наявність і справність бензопили та допоміжних звалювальних засобів. В жодному разі не допускати одиночного звалювання дерев лісорубами без використання гідроклина чи гідродомкрата. За межами небезпечної зони повинен працювати інший працівник, який має спостерігати за роботою лісоруба 6 розряду (звальника). Працівники, що зайняті на лісосічних роботах повинні використовувати засоби індивідуального захисту (каски, сигнальні жилети, спеціальне взуття).

 Головне завдання для керівників дитячих оздоровчих закладів під час літньої оздоровчої кампанії 2019 року – це забезпечення комфортного, а головне безпечного перебування дітей та працівників на території таборів. 

Особливої уваги, передусім, з боку керівника закладу під час підготовки і роботи оздоровчого табору потребує забезпечення його належним водопостачанням, водовідведенням, створення необхідних умов для дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, дотримання протипожежних правил.

plakat01dop2019

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 10

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com