Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Розпочали роботу Центри допомоги учасникам АТО

Написано

IMG 2262Невдовзі вони працюватимуть скрізь по Черкащині. Це дасть змогу оперативно та більш ефективно допомагати бійцям антитерористичної операції та їхнім родинам.

«Нині такі центри вже діють в Жашківському районі, Золотоніському, Кам’янському, Смілянському, Тальнівському, Чигиринському, Шполянському та інших. Наразі їх вже більше половини. Втім у районах, де ще не створені центри, тимчасово виконують їхні функції спілки учасників АТО та волонтерські організації», – зазначив заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль під час робочої наради з координаторами обласного Центру. Останні вже встигли відвідати всі райони Черкащини. Вони поспілкувалися з бійцями АТО, волонтерами, членами громадських організацій, представниками влади. У результаті виокремили основні проблеми, з якими зіштовхуються АТОвці. Серед них: найбільш болючі земельні питання, пільгового перевезення, забезпечення твердим паливом, харчування дітей учасників АТО у садочках та школах тощо.

За словами координаторів, наразі здійснюється процес опрацювання анкет, які заповнюють АТОвці в районах, систематизуються та узагальнюються проблемні питання.

– Водночас ми допомагаємо тим учасникам АТО та їхнім родинам, проблеми яких потребують негайного вирішення, – зазначив керівник Центру Микола Добровольський. – Тішить, що в таких районах, як: Шполянський, Чигиринський, Золотоніський, робота в цьому напрямку проводиться на високому рівні. Однак є й такі, що не допрацьовують, приміром, на Звенигородщині.

У ході наради учасники зібрання обговорювали також питання функціонування безпосередньо обласного Центру, зокрема в частині його матеріально-технічного забезпечення. А один із координаторів Тарас Щетбатюк, котрий нещодавно разом із колегами відвідав місто Дніпропетровськ, розповів присутнім про систему роботи тамтешнього Центру, моделі співпраці та стратегію.

Між тим, Віталій Коваль повідомив і про те, що відповідно до розпорядження голови ОДА від 16 листопада, розширено склад Центру допомоги учасникам АТО. Відтак до нього додатково ввійшли представники Черкаської спілки учасників АТО, ГО «Об’єднання патріотичних сил», ГО «Об’єднання бійців-реформаторів», ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» та ін.

Довідково:

Координаційний центр із забезпечення бійців АТО та їхніх сімей був створений за ініціативи обласної державної адміністрації ще у вересні 2014 року. Результатами діяльності, зокрема, стали дві обласні програми: Обласна комплексна програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки й Обласна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках.

Прочитано 1061 раз Остання зміна П'ятниця, 27 листопада 2015 11:04
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com