Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Черкаська делегація взяла участь в командно-штабних навчаннях щодо реагування на загрози осінньо-зимового періоду

Написано

У столиці за участі регіональних штабів із ліквідації надзвичайних ситуацій, в режимі відеозв’язку, пройшли штабні навчання. Долучилась і делегація з Черкащини. Метою навчань було відпрацювання алгоритму дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій притаманних осінньо-зимовому періоду. Захід відбувся під керівництвом міністра МВС України Арсена Авакова, міністра розвитку громад і територій України Альони Бабак, голови державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, за участі голів Черкаської, Рівненської та Харківської обласних державних адміністрацій.

Зауважимо, навчання організували на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо підготовки до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, порушення сталої роботи транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери.

За інформацією начальника управління цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації Скоробогатова Юрія Анатолійовича, під час навчань розглядалися особливості застосування попереджувальних заходів, встановлення рівня інформування, взаємодії та співпраці між штабами сусідніх регіонів. Також у ході навчань провели штабні тренування з реагування на змодельовані надзвичайні ситуації на об’єктах критичної інфраструктури, транспортних магістралях, енергетичних системах. Для нашої області була змодельована ситуація щодо виникнення затору протяжністю 10 км на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса, в якому опинилися близько 3 тис. транспортних засобів, зокрема автобуси міжобласного та міжнародного сполучення.

На своїй сторінці в соцмережі очільник області Роман Боднар зауважив:  «Оскільки цього року до сфери державного управління прийшло багато нових людей, в тому числі і голів ОДА, такі навчання дуже актуальні. Наше завдання – бути в повній готовності: моніторити ситуацію, оперативно залучати та координувати сили цивільного захисту на об’єктах критичної інфраструктури, транспортних магістралях та енергетичних системах».

Прочитано 14 раз Остання зміна Понеділок, 16 грудня 2019 08:26
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com