Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Субсидію в грошовій формі отримують майже 170 тисяч домогосподарств області

Написано

Отримувачами субсидії в грошовій формі на Черкащині є майже 170 тис. домогосподарств. Порівняно з неопалювальним періодом, зокрема вереснем цього року, середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг збільшився на 383 грн. Тож у жовтні він становив 510 грн, і це з урахуванням неповного опалювального місяця, відзначає директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

– Житлова субсидія дає змогу найменш захищеним категоріям громадян користуватися житлово-комунальними послугами, – каже посадовець. – Таку підтримку держава забезпечує коштами платників податків, а тому отримувачам слід відповідально надавати відомості про себе, щоб уникнути порушень, які можуть спричинити припинення субсидії. Загалом, за період призначення, відмовили у призначенні субсидій лише 3,6 тис. сімей. Основними причинами є, як правило, відсутність доходів та несплата єдиного соціального внеску у осіб працездатного віку, здійснення покупки на суму понад 50 тис. грн тощо.

Для громадян, які вже були отримувачами субсидії, перерахунок її розміру на опалювальний період проводився в області без їх додаткового звернення. На сьогодні цей процес вже завершений.

Внутрішньо переміщеним особам, орендарям житлового приміщення, а також домогосподарствам, яким призначили субсидію на фактично проживаючих, і які у травні цього року не встигли звернутися, а також сім’ям, в яких відбулися зміни, субсидія призначалася за новим зверненням.

Прочитано 24 раз Остання зміна Вівторок, 10 грудня 2019 08:42
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com