Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ

Написано

216 серпня в Лисянському районному історичному музеї імені Т. Шевченка відбувся захід, присвячений 40-ій річниці з дня народження Героя АТО, уродженця Лисянки Олега Стукала. Він, заступник командира механізованого батальйону 128-ої бригади ЗСУ, не дожив до свого ювілею — загинув 18 лютого 2015 року від російського снаряда під час виходу підрозділу з Дебальцевого — його механізований батальйон прикривав відхід основних сил бригади та виходив останнім.

Присутні на заході керівництво району, представники громадськості, батьки Олега Стукала вшанували пам'ять загиблих у неоголошеній російсько-українській війні хвилиною мовчання. Потім спогадами про сина поділився Юрій Стукало: "Так уже сталося, що на моїм віку був Афганістан, а сину судилося воювати на Сході України, за яку він віддав своє молоде життя. На службі його поважали начальники і підлеглі. Був вимогливим і справедливим командиром, природженим військовим. Дорожив честю офіцера. А ми Олега дуже любили, бо він був справжнім сином, братом, чоловіком і батьком. Він і зараз для нас — живий".

Про бойовий шлях Олега Стукала розповіла науковий співробітник музею Катерина Шуляка, яка запросила присутніх оглянути нову експозицію, присвячену загиблим Героям-землякам Олегу Стукалу, Олегу Ковалю, Олексію Зінченку, Тарасу Проценку.
Указом Президента України Олега Стукала нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Він — Почесний громадянин міста Мукачева, Закарпатської області, де проживав і служив до війни, Почесний громадянин Лисянки. В Лисянській ЗОШ №2, де навчався Олег, відкрито меморіальну дошку, його іменем названа одна з вулиць селища.

Прочитано 66 раз Остання зміна Вівторок, 27 серпня 2019 21:58
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com