Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Для учнів Драбівської гімназії створили нове футбольне поле

Написано

_DSC0995Із початку цього навчального року учні Драбівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка гратимуть у футбол уже на новому полі. Натепер воно готове до експлуатації й очікує на перших футболістів.

Вдалося збудували майданчик завдяки ініціативі місцевого підприємця ПП «Альтаїр», депутата обласної ради Григорія Плічка. Каже: спрямували на відбудову 1 млн грн власних коштів фірми, а також 150 тис. грн з обласного бюджету.

_DSC0994_DSC0991– Покриття насправді дуже якісне й зручне для використання, – розповів пан Григорій. – Тут заклали 300 т щебеню, накрили спеціальну плівку, аби поле не заростало бур’яном, засипали штучну траву кварцовим піском, а потім гумовою крихтою. Раніше ж діти бігали по гранітному відсіву.

За словами мецената, поле створили для учнів школи. Утім планують домовитися про кілька годин для інших жителів Драбова, зокрема й футболістів районної команди.

_DSC0988Перший заступник очільника області Тарас Висоцький приємно вражений таким оновленням.

– Ось це і є приклад ефективного використання фінансів на місцях, – зауважив перший заступник. – Дуже гарне поле. А як облаштуєте освітлення, то тут можна буде вільно грати навіть в осінньо-зимовий час. І це позитивно. Бо маємо максимально залучати наших дітей до спорту, створюючи для цього відповідні умови.

Прочитано 70 раз Остання зміна П'ятниця, 16 серпня 2019 15:47
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com