Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

Написано

1Всеукраїнської науково-практичної конференції «Коліївщина як національно-визвольна боротьба українського народу проти іноземного поневолення. До 250-річчя події» відбулася 15 липня на Лисянщині. Головний ініціатор, якої доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії держави та права Національної академії внутрішніх справ, голова Лисянської районної організації «Витоки» Національної спілки краєзнавців України Володимир Щербатюк.

Голова державної адміністрації Володимир Павличук привітав учасників конференції та подякував ініціаторам та організаторам даного заходу за дослідницьку і просвітницьку роботу, яку вони постійно здійснюють.

«Тема, яку ми сьогодні обговорюватимемо, надзвичайно важлива та актуальна. Події часів Коліївщини висвітлено в нових історичних реаліях і через призму бачення сучасної української історіографії. Адже – це збереження національної пам'яті про самопожертву та героїку українського народу в боротьбі за свою державність, цілісність та свободу», відмітив Володимир Миколайович.

Він побажав всім здоров’я, творчої наснаги, успіхів, плідної роботи, конструктивного діалогу та нових вагомих здобутків.

Для гостей підготували презентацію книги «Колективна біографія козацько-гайдамацьких ватажків Правобережної України початку ХVІІІ ст. – 1769 року» та журналу «Добридень» № 30–31 за 2018–2019 роки

В рамках заходу районною бібліотекою та Лисянським районним історичним музеєм ім. Т.Г. Шевченка було оформлено тематичну виставку «Спалах народного гніву. До 250-річчя Коліївщини».

 

Прочитано 65 раз Остання зміна Вівторок, 16 липня 2019 15:32
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com