Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

На Лисянщині гідно відзначили 71-у річницю Перемоги у Другій світовій війні

Написано

Den Peremogu01 В історії кожного народу є славетні події, розповіді про які передаються від покоління до покоління. Одна із таких героїчних сторінок для українців – Перемога у Другій світовій війні. 9 травня – це знаменне свято символізує незламний дух народу, який захистив рідну землю. Свята пам’ять про вигнання з України нацистських окупантів залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.Den Peremogu02

 Заходи розпочалися із урочистої ходи до Пагорба Слави, колону очолювали голова райдержадміністрації Володимир Павличук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, голова районної ради Ярослав Попко, селищний голова Олександр Короленко, ветерани, керівники організацій, установ разом із трудовими колективами, представники громадських організацій, учні загальноосвітніх шкіл та громадськість. Колона вирізнялася національною символікою та червоними маками - символом  пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової та гине на Сході України у боротьбі за незалежність сьогодні.

 Виступаючи на мітингу та вітаючи лисян зі святом, голова районної державної адміністрації Володимир Павличук зазначив, що дев’яте травня для нас завжди буде визначним днем. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг наших дідів і прадідів. Питання війни і миру – гострі і актуальні сьогодні як ніколи. Сто сімдесят дев’ять мужніх чоловіків з нашого району було призвано на військову службу по мобілізації протягом  2014-2015 років. Велика подяка і низький уклін Вам, сучасним воїнам, від всіх жителів нашого району. 

Den Peremogu03Привітали зі знаменним святом учасників війни голова районної ради Ярослав Попко, селищний голова Олександр Короленко.

 Школярі вручили ветеранам квіти та адресували слова подяки за їхній подвиг.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, кому не судилося повернутися з фронтів минулих і сучасних - за всіма полеглими на полях Другої світової та під час АТО та поклали квіти і вінки до пам’ятника героям – визволителям.

В усіх населених пунктах району пройшли відповідні урочистості та проведено панахиди за загиблими від рук нацистів захисників рідної землі.

Прочитано 483 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com