Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Представники влади Лисянського району завітали до ветеранів

Написано

vidvidalu veteraniv 1 Напередодні та у день 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Лисянської райдержадміністрації Володимир Павличук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, селищний голова  Олександр Короленко та голова районної організації ветеранів Анатолій Мовчан відвідали ветеранів війни, солдатських вдів, дітей війни, родини загиблих в зоні АТО, стаціонарні відділення для постійного проживання громадян похилого віку в селах Хижинці та Боярка.vidvidalu veteraniv 2

 Керівники району, селищний та сільські голови, вітаючи учасників бойових дій, бажали їм добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, залишились людьми, гідними прикладу. На знак пошани та вдячностівручили продуктові набори.

 Сивочолі фронтовики радо зустрічали керівників району та щиро дякували за увагу і турботу, ділились власними спогадами про ті важкі для них часи. Багато років вже минуло, але й сьогодні кожен з цих захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму. Всі ми думали, що війна закінчилася, але, на превеликий жаль, історія повторюється знову.

Прочитано 526 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com