Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Головою Лисянської райдержадміністрації призначено Володимира Павличука

Написано

predctavlehhy golovu4 травня заступник голови-керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко спільно з головою обласної ради Олександром Вельбівцем урочисто представили активу району нового очільника Лисянської районної державної адміністрації. Відповідно до розпорядження Президента України №185/2016-рп від 29 квітня 2016 року головою Лисянської РДА призначено Володимира Павличука.

Заступник голови-керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко побажав Володимиру Миколайовичу плідної праці, спрямованої  на розвиток району, успіхів у реалізації всіх завдань, що стоять перед районом.

- Бути керівником району – досить непроста місія, - відзначив у своєму вітальному слові голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, побажавши новопризначеному голові райдержадміністрації сил, енергії та підтримки колег.

Голова райдержадміністрації Володимир Павличук подякувавши за високу довіру, підкреслив: «Це призначення для мене - не нагорода, а  велика відповідальність за район та рівень життя його мешканців. Зобов’язуюсь сумлінно виконувати покладені на мене обов’язки. Готовий до конструктивної співпраці з керівним складом, сільськими головами, депутатами усіх рівнів».

Довідково: Володимир Миколайович Павличук, 1978 року народження, має повну вищу освіту та вагомий досвід керівника та господарника. Був сільським головою села Босівка Лисянського району (до 25.10.2015). Останнє місце роботи – інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів ТОВ «НВФ «Урожай». Нині є депутатом Черкаської обласної ради - обраний у багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Один з найвищих відсотків підтримки виборців – майже 40 % - переконливо показав рівень довіри громади. 

Прочитано 1270 раз Остання зміна Четвер, 05 травня 2016 08:03
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com