Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

РОБОЧА поїздка з метою обміну досвідом в організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України до Херсонської області

Написано

kaznaheictvo З 18 по 22 квітня 2016 року начальник управління Державної казначейської служби Україниу Лисянському районі Черкаської області НадіяОлійник перебувала з робочою поїздкою з метою обміну досвідом в організації роботи територіальних органів Державної казначейської служби України до Херсонської області.

 Під час візитуНадія Григорівна, у складі делегації начальників управлінь Державної казначейської служби УкраїниЧеркаської області, ознайомилася з умовами праці фахівців управлінь Державної казначейської служби України у Херсонській області, розподілом їх функціональних обов’язків.

Крім того, обговорювались питання щодо запровадження органами Казначейської служби України системи дистанційного обслуговування клієнтівз використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт Казначейства – Казначейство”.

 22 квітня Надія Григорівна взяла участь у розширеній Колегії Державної казначейської служби України у м. Тернополі. Захід проходив у приміщенні Тернопільського національного економічного університету.

 У роботі Колегії взяли участь понад 700осіб– керівники та фахівці центрального апарату і всіх територіальних органівКазначейства–25головних управлінь і 575 управлінь та відділень. Колегія відбулася під головуванням очільника установи – Голови Казначейства Тетяни Слюз.

 У ході заходу було розглянуто низку нагальних питань, зокрема, результати проведеної роботи з удосконалення нормативно-правових актів та організаційно-розпорядчих документів Казначейства, які регламентують питання казначейського обслуговування бюджетів.

 Крім того, було підбито підсумки та визначено перспективи функціонування системи дистанційного обслуговування Казначейства «Клієнт Казначейства – Казначейство». Метою системи є спрощення та оптимізація взаємодії розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби, впровадження електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних Інтернет-технологій. Під час заходу відбувся обмін досвідом в організації роботи управлінь та відділень Казначейства.

 Після завершення Колегії її учасники переїхали до Зарваниці, де взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії. Тут, у Зарваниці, біля цілющого джерела відбулося освячення Державного Прапора України, який складає 78 метрів. Митрополит Василь (Семенюк) розділив прапор між головними управліннями Державної казначейської служби України.

 

                                                                                                                                                                       За інформацією управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі

Прочитано 991 раз Остання зміна Середа, 04 травня 2016 09:31
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com