Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Зробимо Україну чистою

Написано

cybotnuk RCZ На Лисянщині традиційно навесні проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої території населених пунктів приводиться до належного санітарного стану. У рамках проведення акції у третю суботу квітня проводиться головний її етап – День благоустрою.

Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зон та місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою!» – 2016" є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об'єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

 У рамках проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території населених пунктів, в районі проведено благоустрій населених пунктів та прибирання  прилеглих до доріг територій за участю громад сіл, трудових колективів підприємств, установ та організацій району, громадських об’єднань.

 За інформацією управління економіки райдержадміністрації в заходах благоустрою населених пунктів взяли участь 84 установи та організації, близько тисячі осіб небайдужої громадськості , з них - 13 осіб, що перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. За підсумками суботників у населених пунктах прибрано та впорядковано: 36 в’їздів до населених пунктів, узбіччя вулиць і доріг(1234 тис.м2) та 43 автобусні зупинки, прибудинкові території, території установ та організацій, території підприємств(765,88тис.м2),території 26 парків, скверів та інших зелених насаджень, площею 22,65 га,території 37 братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, території 24 кладовищ та під’їздів до них.cybotnuk ctadion

 В період з 21.03.2016 по 16.04.2016 проведено щорічну акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках » з посадки нових зелених насаджень. На площі 1,3 гектара у Лисянському лісництві створили насадження з посівом жолудів дуба ( 2856 штук). На площі 0,9 гектара у Лисянському лісництві створили насадження з дуба в кількості 3213 саджанців.

Приведено в належний стан та закладено 1313 м2 газонів і квітників, упорядковано 20 дитячих та спортивних майданчиків, ліквідовано 30 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено 1147,5 м3  побутових відходів. На заходи проведення суботника використано 12,55 тис. грн. коштів місцевих бюджетів.

 Метою акції було звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення їх до прибирання територій, на яких вони проживають.

Прочитано 466 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com