Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Єдине вікно»

IMG 1648

З початку поточного року, станом на 01.09.2016 року до Лисянського відділу обслуговування гро­мадян звернулось 2668 осіб, із них: прийнято документів на нове призна­чення — 228; по перерахунку пенсій з додаванням стажу — 148; по роз’яс­ненню діючого пенсійного законодавства — 1794; за допомогою на поховання - 236; за особливі заслуги - 6; з інших питань — 256.

Питання всебічного розгляду обслуговування громадян, задоволення їх законних прав є одним із пріоритетів завдань у роботі Лисянського відділу обслуговування громадян Звенигородського об'єд­наного УПФУ Черкаської області. Для виконання цього завдання у відділі створено систему роботи зі зверненнями громадян, яка передбачає їх реєстра­цію, облік та розгляд, кон­троль за вчасним наданням відповідей.

Понеділок, 12 вересня 2016 16:02

«Єдине вікно»

В адмінприміщенні запроваджено систему обслуговування громадян за  принципом «Єдиного вікна», прийом відвідувачів  здійснюється  щоденно впродовж робочого дня.

pensiyniy ev

У переліку послуг, що надаються  за  принципом «Єдиного вікна»призначення та перерахунок пенсій, консультації з питань пенсійного законодавства, видання пенсійних посвідчень, страхових свідоцтв та  довідок на вимогу одержувача пенсій. Окрім того оформити виплату пенсії у разі виїзду за кордон, зміни місця проживання або прізвища. Також в цьому  залі здійснюється виплата допомоги на поховання та  недоодержаної пенсії , призначення пенсії за особливі заслуги, видача трудових книжок, обслуговування громадян з числа військовослужбовців та всяких інших категорій.

Саме такий спосіб обслуговування спростить отримання громадянами потрібної інформації, а  робота спеціалістів Пенсійного фонду стане більш відкритою і прозорою.

В адмінприміщенні у зручних для відвідувачів місцях розміщено для ознайомлення стенди, на яких постійно поновлюється різноманітна  інформація про новини в пенсійному  законодавстві, А також в доступному місці встановлено інформаційний кіокс.

А взагалі  робота відділів обслуговування громадян та  з питань  призначення та  перерахунку пенсій- це злагоджена, щоденна, кропітка праця всього колективу, терпляча щоденна робота із відвідувачами-пенсіонерами та особами, які досягли пенсійного віку, бо вони своєю працею заслужили шанобливе та уважне ставлення до себе і своїх проблем та належне пенсійне забезпечення.

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com