Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Анонси

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, розпорядження Лисянськї районної державної адміністрації від 28 жовтня 2019 року № 2 «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лисянського району» , яке зареєстровано Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області 29 жовтня 2019 року № № 51/1849 ( далі – Умови та перелік об’єктів конкурсу).

Четвер, 12 грудня 2019 11:18

Результати проведення конкурсу

Районна державна адміністрація як організатор перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лисянського району оголошує про результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лисянського району, що відбувся 10 грудня 2019 року.

Протокол № 1 засідання конкурсного комітету райдержадміністрації з підготовки та проведення конкурсів перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Понеділок, 02 грудня 2019 09:47

Щодо опитування експортерів

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017–2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій.

https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA

П'ятниця, 15 листопада 2019 08:35

Про початок розробки бренду області

Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду області.

Адже територіальний бренд - це бренд країни, міста, регіону або іншого територіального утворення, що є важливим чинником просування території. Простіше кажучи, бренд - це імідж та впізнаваність регіону.

На сьогоднішній день територіальні бренди - сучасна зброя для конкурентної боротьби між країнами, регіонами, містами за матеріальні, людські та інформаційні ресурси.

Території з сильними брендами здатні ефективніше будувати власні конкурентні переваги, залучати інвестиції, туристів і таланти, експортувати власні продукти та змінювати стереотипи.

Понеділок, 11 листопада 2019 16:23

"ЧОМУ Я ТУТ?"

BillBoard 1 FIN

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 51
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com